להצעת מחיר התקשרו
086194166
תפריט

עוד במגזין

מחסן מעץ לגינה שלכם

תתחדשו

לכל מי שיש גינה או אפילו מרפסת גדולה או גג רחב ידיים, יודע ומכיר בחשיבותו של מחסן. המקום האידיאלי לאחסון כל, אבל כל, הדברים ששוכבים להם על הדשא או הדק וזה כולל כלי עבודה, משחקים וצעצועים של הילדים וגם שלכם. הפתרון האידיאלי הוא מחסן מעץ.

מחסן מעץ - איך תכינו אותו היטב לחורף?

מחסנים מעץ נחשבים לפתרון האחסון המתקדם, הנוח והיפה ביותר לחצר, הם משתלבים היטב בגינה ומתאימים גם למרפסות. את המחסן מתכננים ומייצרים מעצים חזקים ועמידים המותאמים למזג האוויר ולאקלים הישראלי.   

מחסן גינה מעץ – סדר עולמי חדש או הסוף לבלגן בחצר

ההתלבטות של בעלי הגינות והחצרות

המאמר הבא מיועד בעיקר לבעלי החצרות. מי מאתנו לא מצא עצמו לפחות פעם בשבוע, עומד עם מבט מיואש, מסתכל על החצר ומחפש את "התמונה" שהייתה לו בראש לפני המעבר לבית פרטי. אז לא, אי אפשר לראות את הדשא הירוק שהשקעת בו הרבה זמן וכסף, בצד ימין הצעצועים של הבנות, בצד שמאל כדור רגל ושער נייד ובאמצע המחצלת פרוסה ומזכירה לך את הערב הרומנטי של שלשום.

מחסן מעץ - הדרך הכי טובה לאחסון חפצים יעיל וזול

כאשר רוצים למצוא דרך יעילה נוחה וזולה לאחסן חפצים שונים, כדאי מאוד לקחת בחשבון מחסן מעץ. פתרון זה, שיכול לשמש כמענה לצרכי אחסון מגוונים ביותר הינו בעל יתרונות חשובים מאוד, שכדאי להכיר.

אילו כלים ניתן לרכוש בחנות כלי עבודה לצורך בנייה בעץ?

בנייה בעץ נחשבת בנייה אקולוגית ולכן רבים מחפשים חנות כלי עבודה למטרת רכישת כלים לעבודה עם עץ. מהם כלי העבודה הפופולאריים? כנסו!

מחסן מעץ לגינה שלכם

תתחדשו

לכל מי שיש גינה או אפילו מרפסת גדולה או גג רחב ידיים, יודע ומכיר בחשיבותו של מחסן. המקום האידיאלי לאחסון כל, אבל כל, הדברים ששוכבים להם על הדשא או הדק וזה כולל כלי עבודה, משחקים וצעצועים של הילדים וגם שלכם. הפתרון האידיאלי הוא מחסן מעץ.

 
מחסן מעץ לגינה שלכם

כאשר אתם יוצאים לחצר שלכם ברוב המקרים תתקלו בבלגן, אמנם מדובר בבלגן לגיטימי, הרי בכל זאת בחצר משתמשים 5 אנשים וזה מבלי להחשיב את החברים והחברות של הילדים, החברים שלכם ומשפחה שמרבה לבקר ולהנות מהחצר שלכם. מכסחת הדשא זרוקה בצד, לידה מונחת המגרפה. בדיוק באמצע החצר ישנו מערום של צעצועים שהילדים בכלל לא זוכרים שהם קיימים. והבריכה בחורף ופטריית החימום בקיץ, בקיצור במון דברים שהדשא הוא ממש לא המקום שלהם.

במקרים כאלו אנחנו לומדים להעריך את החשיבות של מחסנים, במשך שנים רבות חברות שונות סיפקו פתרון לבעיה זאת – מחסני פלסטיק. אז נכון זה מאוד פשוט וקל, הרי מדובר במוצר מוגמר פשוט לבחור את הגודל המתאים, לשלם ולהרכיב לבד. אבל אורך החיים של מחסני הפלסטיק איך לומר בעדינות, לא מרשים ודי מהר נזקי בזמן ומזג האוויר ניכרים על המחסן החדש שלכם.

כאן נכנס לתמונה, ובגדול, מחסן העץ. כן מחסן מעץ אצלכם בגינה ואפילו על הגג. בואו נודה על האמת, מחסן מעץ נראה הרבה, הרבה יותר טוב ממחסן פלסטיק, אבל זהו בהחלט לא ההבדל היחיד, כן הוא חשוב ויופי חיצוני הוא דבר שמניע רבים מאיתנו לפעולה או לאי פעולה. העץ, כחומר גלם, נותן לנו יתרון אדיר, על פני הפלסטיק על צורותיו השונות, יתרון זה בא לידיי ביטוי בעיקר בעמידות, בידוד וחוזק. העץ כחומר עמיד מאוד מול נזקי מזג האוויר, שמש חזקה בקיץ, גשם בחורף, תנודות ושינויים קיצוניים במזג האוויר. במקרים כאלו מחסן עץ יחזיק מעמד בכבוד לאורך זמן הרבה יותר מכל מחסן מפלסטיק.

יתרון נוסף ומשמעותי של מחסן עץ הוא הבידוד. העץ כחומר גלם הוא חומר בעל איכות בידוד גבוהה מאוד מה שמבטיח לכם מחסן שלא הופך לסאונה בקיץ ולא לתא הקפאה בחורף, עובדה זאת מקילה עליכם בהתנהלות בתוך המחסן בעונת השנה כשהטמפרטורות קיצוניות גם כשמסדרים את המחסן וגם כנכנסים לקחת ממנו דברים.

חוץ מבידוד העץ גם עמיד, יחסית, בפני אש. צפיפות החומר והעובדה שאין כיסי אוויר בקירות גורמת לכך שבמקרה של אש הבעירה איטית ונותנת לנו מספיק זמן כדי להתמודד עם האש ולנצח אותה. מחסן עץ לגינה

העץ כחומר גלם לבנייה מלווה אותנו שנים רבות ולא סתם, מרגע שהתחלנו לבנות לנו פתרונות מחסה ומגורים, גילינו את האיכויות של העץ וכמו שאתם יודעים הרכב מנצח לא מחליפים והעץ עדיין נמצא בראש רשימת חומרי הגלם לבנייה.

מעבר ליתרונות שמנינו למעלה בל נשכח את היופי שמחסן עץ מוסיף לחצר שלכם ולסביבה בה אתם חיים. ישנם רבים שמשלבים עם המחסן גם משרד, דמיינו לעצמכם לקום בבוקר לצאת לחצר עם כוס קפה ולהכנס למשרד מעץ אצלכם בחצר, נשמע טוב הא? ובכן זה לא בשמיים, זה יכול לקרות אצלכם בחצר ולא בהכרח כרוך בהוצאה גדולה.

מחסן עץ לגינה יכול גם לתרום לאיחוד משפחתי, אם יש לכם ידיים טובות אתם יכולים להזמין את העצים אצל בעל מקצוע ולבנות בקלות את המחסן יחד עם הילדים מה שיוסיף להם עוד חווית ילדות שתלווה אותם לאורך שנים, אם בחרת שהמקצוען יבנה עבורכם את המחסן אתם והילדים יכולים לקשט אותו גם בפנים וגם בחוץ באמצעות הצבעים הנכונים ואפשר גם לשתף את הילדים בתחזוקה השוטפת של מחסן העץ שלכם ולא מדובר בעניין מסובך או יקר, פעם בשנה תנו יחס ותשומת לב למחסן כדי שיוכל להמשיך ולשרת אתכם נאמנה לאורך שנים רבות.