להצעת מחיר התקשרו
086194166
תפריט

עוד במגזין

מחסן מעץ לגינה שלכם

תתחדשו

לכל מי שיש גינה או אפילו מרפסת גדולה או גג רחב ידיים, יודע ומכיר בחשיבותו של מחסן. המקום האידיאלי לאחסון כל, אבל כל, הדברים ששוכבים להם על הדשא או הדק וזה כולל כלי עבודה, משחקים וצעצועים של הילדים וגם שלכם. הפתרון האידיאלי הוא מחסן מעץ.

מחסן מעץ - איך תכינו אותו היטב לחורף?

מחסנים מעץ נחשבים לפתרון האחסון המתקדם, הנוח והיפה ביותר לחצר, הם משתלבים היטב בגינה ומתאימים גם למרפסות. את המחסן מתכננים ומייצרים מעצים חזקים ועמידים המותאמים למזג האוויר ולאקלים הישראלי.   

מחסן גינה מעץ – סדר עולמי חדש או הסוף לבלגן בחצר

ההתלבטות של בעלי הגינות והחצרות

המאמר הבא מיועד בעיקר לבעלי החצרות. מי מאתנו לא מצא עצמו לפחות פעם בשבוע, עומד עם מבט מיואש, מסתכל על החצר ומחפש את "התמונה" שהייתה לו בראש לפני המעבר לבית פרטי. אז לא, אי אפשר לראות את הדשא הירוק שהשקעת בו הרבה זמן וכסף, בצד ימין הצעצועים של הבנות, בצד שמאל כדור רגל ושער נייד ובאמצע המחצלת פרוסה ומזכירה לך את הערב הרומנטי של שלשום.

מחסן מעץ - הדרך הכי טובה לאחסון חפצים יעיל וזול

כאשר רוצים למצוא דרך יעילה נוחה וזולה לאחסן חפצים שונים, כדאי מאוד לקחת בחשבון מחסן מעץ. פתרון זה, שיכול לשמש כמענה לצרכי אחסון מגוונים ביותר הינו בעל יתרונות חשובים מאוד, שכדאי להכיר.

אילו כלים ניתן לרכוש בחנות כלי עבודה לצורך בנייה בעץ?

בנייה בעץ נחשבת בנייה אקולוגית ולכן רבים מחפשים חנות כלי עבודה למטרת רכישת כלים לעבודה עם עץ. מהם כלי העבודה הפופולאריים? כנסו!

מחסן מעץ - איך תכינו אותו היטב לחורף?

מחסנים מעץ נחשבים לפתרון האחסון המתקדם, הנוח והיפה ביותר לחצר, הם משתלבים היטב בגינה ומתאימים גם למרפסות. את המחסן מתכננים ומייצרים מעצים חזקים ועמידים המותאמים למזג האוויר ולאקלים הישראלי.   

יש לזכור כי המחסן חשוף לפגעי מזג האוויר כמו גשם, לחות גבוהה, קרני השמש, רוחות חזקות וכו', כמו כן עליו להיות עמיד בפני אבק, שומנים ולכלוכים הנישאים ברוח. לכן, חשוב לוודא כי רוכשים מחסן עמיד וכי ניתן לשטוף את המחסן באמצעות צינור מים ולנקות אותו בחומרי ניקיון מתאימים.

לפני בוא החורף חשוב להכין את המחסן על מנת לשמור על העץ וכדי להימנע מנזקים לרכוש המאוחסן בו. מחסן מעץ מיוצר מעצים עמידים שעוברים תהליך תעשייתי למניעת חדירת מים, אך עם הזמן העץ סובל מבלאי לכן חשוב לבדוק את הגג והקירות החיצוניים כדי לוודא כי אין סדקים בעץ וכי מים לא חודרים מבעד לקורות העץ או מבעד לגג. יש לבדוק את מערכת הניקוז של המים מהגג (במידה ויש) ולוודא כי המרזבים אינם סתומים ומלאים בעלים יבשים ולכלוך אחר. כמו כן, יש לבדוק את האיטום מסביב לפתחים כמו חלונות ודלת כניסה.

פתרון אחסון איכותי ומשתלם

כאמור, מחסן מעץ נחשב לפתרון האחסון האטרקטיבי ביתר לגינה ולחצר, ניתן להזמין מחסנים בהתאמה אישית או לרכוש דגם מוכן מראש. כאשר רוכשים את המחסן חשוב לקבל ייעוץ והמלצות כיצד לתחזק אותו באופן שוטף כדי לשמור על העצים ולמנוע נזקים מיותרים. יש להקפיד על תחזוקה שוטפת של המחסן כדי למנוע חדירת מים בחורף וכדי להימנע מנזקי הלחות הגבוהה. חשוב לזכור כי העץ הוא חומר טבעי המתרחב ומתכווץ בהתאם לשינויי טמפרטורה, לכן עם הזמן עלולים להיווצר סדקים בעץ ויש לאתר אותם כדי לטפל בהם בזמן, עוד לפני שהחורף מתחיל ואז עלולים מי הגשמים לחדור פנימה ולגרום לנזקי רכוש ולנזק בלתי הפיך לעץ.

מומלץ לפני תחילת החורף למרוח שכבת שמן על כל המחסן, השמן מסייע לשמור על איכות העצים ומונע חדירת לחות ומים. במידת הצורך ניתן למרוח גם חומרים מיוחדים המונעים את תנועת הלחות הטבעית המתרחשת בעץ, ומומלץ לטפל במחסן גם באמצעות חומר דוחה פטריות.