להצעת מחיר התקשרו
086194166
תפריט

עוד במגזין

בניית דקים ובית מעץ בחצר ליצירת אווירה ייחודית בנכס שלכם

איך בניית דקים ובתי עץ תשנה לטובה את האווירה בביתכם ותשדרג את הנכס? כנסו לכל הפרטים.

שימושים מקוריים לבנייה קלה מעץ

רובנו התרגלנו לכך שבנייה נעשית בעיקר מבטון, אבל היום ניתן לראות יותר ויותר סוגים של בנייה קלה, המבוססת על חומרים יחסית זולים וטכניקות מאוד זמינות.

התקנת דק – הדרך לשדרג כל מבנה

בשנים האחרונות דקים הפכו לפופולאריים מאד. זאת, מכיוון שיש להם יכולת מופלאה לשדרג כל מבנה, בכל סביבה. כנסו למאמר לכל הטיפים והפרטים החשובים!

כך תשמרו על הדק שלכם

החורף הישראלי הוא לא מהקרים בעולם, ובכל זאת, פגעי מזג האוויר יכולים להרוס דקים בצורה די מהירה. אין זה משנה אם התקנתם אותו בגינה או על הגג, כדאי להשקיע בתחזוקת הדק על מנת שלא יהיה לכם צורך להחליף אותו ובכך לבזבז כסף. להלן כמה טיפים בנושא.

כך תטפלו נכון בפרקט רצפה שלכם

הטיפים לטיפול ושימור דקים ופרקטים כאחד

רבים נופלים שבי למראה האקזוטי והטבעי של הדקים והפרקטים ומבקשים לאמץ לבית או לעסק את המראה החמים הזה. כיום רבים הם העסקים שמייצרים פרקטים ודקים בשלל צורות, צבעים ו... מחירים. אולם רגע לפני שאתם בוחרים את הבעל מקצוע שירכיב לכם את הדק בבית או בעסק מוטב שתיקראו על היתרונות והחסרונות ועל האמצעים שיש לנקוט כדי לשמר ולתחזק נכון את הדק.

חימום רצפתי – עכשיו ברצפות עץ

מעינוגי הפינוקים שיש לטכנולוגיה להציע

מערכת חימום רצפתי ניתנת להתקנה ודי בקלות ברצפה מעץ על ידי התקנת המערכת בשטח שבין הרצפה לרצפת עץ עצמה. זוהי הדרך היעילה והחסכונית ביותר של התקנת חימום רצפתי לרצפת עץ, וכמובן זוהי עבודה הרבה פחות אינטנסיבית. בהתקנה כזו תצטרכו להסיר את הבידוד הקיים אם קיים אך אל דאגה אין זו מלאכה קשה מאחר והיא מחוברת על ידי סיכות מיוחדות אך שלא מצריך הפעלת כוח רב מדי.

פרקטים מעץ מלא - מה היתרונות?

כאשר מעוניינים להתקין פרקטים יש מספר סוגים של פרקטים והסוג המוביל ביותר בתחום הוא הפרקט הטבעי.

בניית דק - כל מה שצריך לדעת

לאלו מאתנו המוכשרים לעבודות נגרות ועבודות בעץ, לא צריך לתאר את הרגשת הסיפוק שאתם מרגישים לאחר שבניתם דבר במו ידיכם. כך גם לגבי בניית דק. נחיצותו בחצר הבית מורגשת לאחר בנייתו.

איך לשמור על הדק שלכם לאורך זמן?

רצפת הדק הפכה לפופולארית מאוד וניתן למצוא אותה בהרבה בתים פרטיים ודירות גן. בנוסף, יש כאלה שבחרו להתקין משטח דק איכותי גם על הגג או במרפסת השמש, כדי ליהנות ממראה טבעי יותר - שמוסיף שלוות נפש ואפשרות אירוח מקסימה. עם זאת, חשוב להיות ערים לעובדה שדק שאיננו מתוחזק נכון מאבד את צבעו ואפילו סובל מנזקים קשים הרבה יותר.

שילוב עץ נכון בעיצוב מודרני

כיצד תשלבו נכון עץ בעיצוב מודרני והייטקיסטי?

השנה האחרונה בתחום העיצוב מתאפיינת באקלקטיות, מילה גדולה שפירושה ערבוב ושילוב של סגנונות שונים. הדרך המעניינת והמעודנת ליצור שילובים של סגנונות היא לשלב חומרי גלם וגימורים מסגנונות שונים.

היתרונות של דק מעץ אמיתי לעומת דק סינטטי

בשעה טובה החלטתם להתקין דקים – אלו הם מדרכי עץ – בחצר שלכם. אתם בטוחים שצעד שכזה מגלם בתוכו יתרונות משמעותיים, אסתטיים ופרקטיים כאחד.

רכשתם דק לגינה? כך תתחזקו אותו כראוי בכל עונות השנה

חודשי הקיץ החמים הם תירוץ נהדר לשבת בגינה וליהנות מקרני השמש ביום או מבריזה נעימה בערב. אמנם ישיבה על הדשא מקרבת אותנו אל הטבע, אך לפעמים מדובר בטבע עוקצני, מגרד או לח קמעה. בבתים רבים מעדיפים להוסיף אלמנט עיצובי נוסף לגינה, משהו שישאיר את המראה הטבעי, אך יצור חציצה בין הדשא לבין ריהוט הגן.

חימום רצפתי – עכשיו ברצפות עץ

מעינוגי הפינוקים שיש לטכנולוגיה להציע

מערכת חימום רצפתי ניתנת להתקנה ודי בקלות ברצפה מעץ על ידי התקנת המערכת בשטח שבין הרצפה לרצפת עץ עצמה. זוהי הדרך היעילה והחסכונית ביותר של התקנת חימום רצפתי לרצפת עץ, וכמובן זוהי עבודה הרבה פחות אינטנסיבית. בהתקנה כזו תצטרכו להסיר את הבידוד הקיים אם קיים אך אל דאגה אין זו מלאכה קשה מאחר והיא מחוברת על ידי סיכות מיוחדות אך שלא מצריך הפעלת כוח רב מדי.

 

חימום רצפתי – עכשיו ברצפות עץ

קיבעו את האזור אותו אתם רוצים שתותקן המערכת

מערכות חימום תת רצפתי מגיעות בשתי סגנונות – 1. כבלי חימום. 2. מחצלות חימום. עבור "עשה זאת בעצמך" ערכת מחצלת חום היא הקלה ביותר להתקנה כי היא משלבת את כבל החימום עם רפלקטור חום ברשת כזו שניתן לחבר לקורות רצפה באמצעות אקדח סיכות פשוט. מחצלות חום מגיעות בשלוש מידות רוחב סטנדרטיים כדי להתאים בין מרווחי קורות הרצפה: 30,40 ו 54.5 ס"מ במרכז. וזמינים באורכים של מ 1.5 מטר עד ל – 10 מטר, ביחרו מחצלת בהתבסס על הרוחב והאורך שאתם צריכים לחימום הרצפה.

התקנת מחצלת החום

להתקנה יעילה התקינו את מחצלת החימום כך שיהיה מרווח אוויר של כ – 5 ס"מ בין המחצלת לרצפה. הדרך הקלה ביותר להבטיח פער כזה הוא למתוח קו 5 ס"מ מהרצפה ולאחר מכן למקם את נייר הכסף. אבטחו את מחצלות החום במקומם על ידי הידוק סיכות במרווחים של 10-15 ס"מ, זה אפשרי עבור אדם אחד לבצע ולהשלים את הפרוייקט הזה אבל היעזרות בעוזר נוסף יקל ויקצר את משך ההתקנה על הצד הטוב ביותר. מתקין חימום רצפתי

חיבור לחשמל

חברו את כל מחצלות החימום במקביל על ידי חיבור כל המובילים השחורים והלבנים יחד, מספר המחצלות שתוכלו לחבר לשלוחה יהיה תלוי בשיעור המתח אמפר. מחצלות חימום נחשבות לצרכני עומס גבוהים ולכן המתח השחמלי כאשר כל מחצלות החום פועלות לא יכול לחרוג 80% מסך המעגל החשמלי. במילים אחרות אם הם מחוברים למעגל חשמלי המוגן על ידי מפסק של AMP20 או נתיך (פיוז) המתח הטוטאלי לא יעלה על 16 אמפר, העומס המירבי של 80% הינו דרישת חשמל בינלאומי. דרישה נוספת היא שכל צמתיי החיבורים יהיו מוגנים בתיבה המאושרת לשימוש לצרכי הגנה.

הוראות יצרן

לימדו את ההוראות המצורפות לערכות מחצלות החום שקניתם מכיוון שלכל מפעל ויצרן יש דרישות מעט שונות כאשר מדובר בפרטים כגון הרכבת נורת חישה רצפתית.

היתרים ובדיקות

נא צרו קשר לפני תחילת העבודה עם משרד התכנון והבנייה העירוני משום שרוב הרשויות יחייבו אתכם לרמת חיווט כזו שתעמוד בתקן לפני כל תחילה של חיווט חשמלי, ככלל תידרשו לביקורות שיערכו במקום העבודה. הכסף שתוציאו על קבלת ההיתר והבדיקות ישתלם לכם מכיוון שזה להגנתכם, ברגע שעברתם את הבדיקות תוכלו להתקין את הבידוד מתחת למחצלות החימום באמצעות R-13 – R-19. אין להשתמש בבידוד עם ערך R עולה על 19. התקנת פרקט עם חימום

אזהרות

למרות שהתקנת רצפת חימום היא פרוייקט קל שאפילו מתחיל יכול להתמודד בצורה בטוחה יש כמה אמצעי זהירות שיש לשים לב אליהם:

1. לעולם אל תמקמו סיכות קרוב יותר מ 1 – 2 ס"מ לחוט החימום.

2. לעולם אל תיתנו לרצפות החימום להתרופף.

3. לעולם אל תיתנו לרצפת החימום להתקרב קרוב מ 20 ס"מ לכבלי חשמל או תיבה.

4. לעולם אל תיתנו לרצפת חימום לבוא במגע עם צינורות מתכת או רצועות חבקים (באנדים) ממתכת.

5. לעולם אל תיתנו לרצפת חימום להתקרב מעבר ל 5 ס"מ לרצפת עץ.