צרו קשר עכשיו בטלפון: 073-741-0826 או 08-6194166
תפריט

גדרות עץ איכותיים לגינה

שדרגו את החצר עם גדרות מעץ

חברת ע.ב. מסחר בעץ מציעה לכם מגוון גדרות מעץ לגינה בהתאמה אישית, ליצירת מראה גינה מרהיב והענקת אינטימיות בבית.

 

בשנים האחרונות היה נראה כי גדרות ממתכת נרכשים על ידי רבים ומעטרים בהם את גינתם, אך כיום גדרות עץ מחזירה עטרה ליושנה ורבים פונים לאופציה זו. לאופציה זו יש לא מעט יתרונות על גדרות ממתכת, למשל בגדרות ממתכת יש לטפל באופן שוטף מאחר ומצטברת עליהן חלודה. גדרות עץ דורשות פחות טיפול קבוע והן מחזיקות שנים רבות.

אם אתם מאלו שאוהבים לבנות בעצמם, אז תוכלו לעשות עם גדרות עץ. ישנם מחסני עץ רבים המוכרים גדרות עץ לבנייה עצמית. לקוחות רבים אינם יודעים איזה סוג של עץ לבחור, חשוב שתעזרו באנשי החברה על מנת שיכוונו אתכם לרכישה מוצלחת. אם אתם רוצים לשדרג את הגינה שלכם מעבר לגדרות עץ ניתן להוסיף דקים ופרגולות.דקים ופרגולות הם מוצרים שכיחים שאינם עולם יקר, אך משדרגים עד מאוד את הגינה. דקים ופרגולות מוסיפים אווירה כפרית קסומה ומאירה באור את כל סביבת הבית.

גדר מעץ

מה כדאי לבדוק טרם רכישת דקים ופרגולות?

סוג העץ

כאשר אתם רוכשים דקים ופרגולות מומלץ לבקש עץ שעבר תהליך אימפרגנציה. בתהליך זה נספג החומר הנוזלי ומונע רטיבות עתידית.

המלצות על החברה

בכל מוצר שאתם רוכשים, על אחת כמה וכמה כאשר אתם רוכשים דקים ופרגולות יש לבדוק המלצות על החברה ועל מוצריה מאחר ומדובר בנושא בטיחותי שיש לשים עליו דגש. דקים ופרגולות שקורסים עלולים להוביל להוביל לפגיעה לא קלה באנשים.

עלות

בדרך כלל שכשאנו קונים דקים ופרגולות השיקול המרכזי שלנו הוא עלותו, במידה והוא מתאים לתקציב שגדרנו אז אנחנו ממשיכים לבדיקה מעמיקה. במידה ולא, אנחנו מוותרים עליו במהירות. לפני שאתם נכנסים לבדיקות מעמיקות כדאי להיפגש עם מספר חברות ולבקש הצעת מחיר על מנת לסנן ולהגיע לחברה שמתאימה לכם הן מבחינת התקציב והן מבחינת המקצועיות.

ע.ב. מסחר בעץ, לה ניסיון רב בתחום גדרות עץ, דקים ופרגולות, תספר לכם מוצרים איכותיים במחיר שכל אחד יכול לעמוד בו. החברה מייצרת את מוצריה עם חשיבה מקדימה על פונקציונליות ועיצוב. התקשרו עכשיו על מנת לקבוע פגישה וגיבוש הצעת מחיר:  08-6194166.