צרו קשר עכשיו בטלפון: 073-741-0826 או 08-6194166
תפריט

בניית בתי עץ

מה חשוב לבדוק לפני שלוקחים חברה לבניית בית מעץ?

KBE מתמחה בתכנון ובניית בתים מעץ. אנו נלווה אתכם צעד אחר צעד, החל משלב תכנון המבנה, דרך תכנון תשתיות החשמל, המים והביוב ועד לקבלת המפתח לבית מעץ החדש שלכם. אנו מתחייבים לבצע את העבודה, תוך כדי התאמה אישית מלאה לצרכים ולדרישות שלכם.

כי אצלנו- כל לקוח יוצא מרוצה! 

מהם היתרונות בבניית בתים מעץ?

לאחר שבארה"ב ובאירופה הבינו כבר כי בניית בתים מעץ הינה בנייה איכותית, זולה ובעלת יתרונות רבים- עכשיו גם ישראלים רבים החלו לאמץ שיטות בניית בתים מעץ מתוך הבנה כי בניית בית מעץ הינה השיטה הכדאית, החסכונית והמשתלמת ביותר בהשוואה לכל שיטת בנייה אחרת.

 


צרו קשר לתיאום פגישת ייעוץ
שם מלא
טלפון
דוא"ל
הערות

בית מעץ- בידוד ואטימות באיכות מעולה

בית עץ מאופיין באטימות, עמידות ובידוד מפני תנאי מזג אוויר קיצוניים. אנו, בחברת KBE עבודות עץ, מבצעים בניית בתים מעץ רק באמצעות חומרים אשר מכילים בידוד תרמי של העץ. בידוד זה מונע רעשים והפרעות. אנו משתמשים בחומרי הבידוד המובילים בעולם.

כמו כן, בכל בניית בית עץ שאנו מבצעים, הקירות החיצוניים נבנים מחמש שכבות, בשילוב כיסי אוויר להגברת רמת הבידוד. במקומות רועשים ניתן להגדיל את הבידוד באמצעות קירות גבס, כאשר ביניהם חומר בידוד איכותי.

תהליך בניית בית מעץ

בית עץ- זמני עבודה קצרים ועלויות מפתיעות

 

 

חברת KBE עבודות עץ מתחייבת לזמני עבודה קצרים, תוך כדי ביצוע עבודה מקצועית ובמחירים מפתיעים.

אז למה אתם מחכים? צרו איתנו קשר עוד עכשיו!

 

תהליך בניית בית מעץ


שלב ראשון: טרום בנייה

לפני תחילת בניית בית מעץ, אנו מתכננים את קומת הבסיס ורק לאחר מכן פונים למשרד התכנון והבנייה בעירייה המקומית על מנת לקבל היתר בנייה. היתר זה כולל חיבור לתשתיות רבות כמו חשמל, ביוב, מים והקמה של בתים נוספים בסביבה. בנוסף, יש לבצע בדיקות של האדמה, בדיקות סביבתיות כמו מי תהום ועוד.

שלב שני: הנחת יסודות בית מעץ

לאחר קבלת היתר הבנייה הנחוץ וביצוע כל הבדיקות הראשוניות הנדרשות, יש להכין את האדמה כך שתהיה מוכנה לבנייה. בשלב זה, נסיר את שכבת הקרקע הראשונה  ונערום אותה בצד לשימוש בשלב מאוחר יותר. לאחר מכן, נבצע חפירה ומיצוק יסודות ביטון שיתמכו כקירות יסוד. תהליך זה יכול להתבצע על ידי צורות לוחות עץ זמניים, עצים מעובדים או בלוקים מבודדים קבועים. בנוסף, מותקנים אריחים כדי שלחות הקרקע תנוקז מהבית. בשלב זה נבחר את הריצוף, את הארונות, את האריחים ועוד.

בית עץ במחיר הוגן

שלב שלישי: מסגור

שלב זה כולל הקמת מסגור השלד, החלקים החיצוניים מותקנים וטכניקות מסגור נוספות יכולות להילקח בחשבון. בבניית בית מעץ ישנו שימוש בטכניקה שבה בונים מסגרות על הרצפה כל צד בתורו ולאחר מכן מרימים אותם למקומם. בשלב זה, גם החלונות והדלתות מותקנים.

במהלך התהליך, קומת המרתף נבנית ומותקנת, מחברים את תשתית החשמל ואינסטלציה יחד עם יחידות החימום והקירור. במהלך שלב זה, נציג העירייה מגיע לבדוק כי הבנייה מתבצעת על פי חוקי הבנייה ותשתית האינסטלציה והחשמל בהתאם לנהלים.

בתים מעץ באיכות אחרת
 

 

שלב רביעי: עבודה חיצונית ופנימית

במהלך השלב הבא עבודות הפנים והחוץ ייעשו במקביל. לכן, יש להקפיד על תזמון. נבנה את הבידוד של הקירות החיצוני של בית העץ ונתקין את מערכות הקירור והחימום. במסגרת תהליך זה, נצבע את הקירות והתקרות, נבצע את תהליך הריצוף ונתקין את הארונות למטבח ולחדרים. 

בניית בית מעץ

KBE עבודות עץ- הבחירה הנכונה לבניית בית עץ בשבילך!

אנו נשמח לבנות לכם בית מעץ!

לחברה יש ניסיון רב בכל הקשור לבנייה בעץ, ונשמח להעניק גם לכם שירות מקצועי על ידי צוות מיומן, אדיב ויעיל.

צרו איתנו קשר על מנת לקבוע פגישת ייעוץ עוד היום: 08-6194166.