צרו קשר עכשיו בטלפון: 073-741-0826 או 08-6194166
תפריט

תוספת חדר מעץ

דרך יצירתית ופשוטה להוספת חדר בבית

רבים מהאנשים מעוניינים לשדרג את ביתם להוסיף לו חדר מעץ. חדר מעץ מוסיף מגע קסום לבית ועלותו אינה יקרה.

מדוע משתלם לבנות חדר מעץ?

רוצים לדעת עוד? המשיכו לקרוא בתחתית העמוד.


צרו קשר לתיאום פגישת ייעוץ
שם מלא
טלפון
דוא"ל
הערות

נוחות

בניית תוספת חדר מעץ צריכה להיות עם חשיבה על נוחות וכל פונקציונליות. יש לתכנן את החדר מעץ בדיוק רב ועם מחשבה רבה על מנת לקבל תוצאה שתספק את הלקוח.

עיצוב

רעיון העיצוב מגיע בדרך כלל מהלקוח והחברה מוציאה אותו לפועל, אך אם ללקוח אין רעיון אפשר לשבת איתו ולחשוב יחד על עיצוב מספק.

איכות העץ

חדר מעץ חייב להיות עמיד, לכן יש לבחור רק עץ איכותי אשר עבר תהליך של אימפרגנציה על מנת למנוע רטיבות. אם אינכם מבינים באיכות העץ כדאי שתשאלו את נציגי החברה ממנה אתם קונים.

יש משקל רב לחברה אליה פונים, לכן כדאי לבדוק לעומק מספר חברות לפני שבוחרים באחת. כדי לקבל תוצאה מצוינת עליכם לבדוק מספר דברים לפני שאתם לוקחים חברה לצורך תוספת בית מעץ:

אין כמו המלצות

המלצות ממכרים - בני משפחה, חברים וכדומה יכולות לעזור מאוד כאשר מחפשים חברה לבניית תוספת חדר מעץ. המלצות אלו יקרות מפז כיוון שהן יכולות לחסוך לכם זמן רב. תוכלו לבדוק גם המלצות באתר האינטרנט של החברה ולשאול בפורומים רלוונטיים.

עלות

רובנו מוגבלים בתקציב אינם יכולים להרשות לעצמם לשכור כל חברה, לכן חשוב לבקש הצעת מחיר על מנת שלא יתבזבז לכם זמן לחינם. צרו קשר עם החברה, אמרו לו מה התכנון שלכם - גודל חגר, עיצוב וכדומה והוא ייתן לכם הצעת מחיר. במידה והיא מתאימה לכם תוכלו להמשיך הלאה ולהיפגש.

 

ע.ב. מסחר בעץ היא חברה בעלת ניסיון שמספקת מוצרי עץ כמו: מחסן מעץ, תוספת חדר מעץ, פרגולות, גדרות מעץ ועוד. החברה מעצבת חדרים מעץ תוך חשיבה על פונקציונאליות ובשיתוף פעולה מלא עם הלקוחות. למידי נוסף ולקביעת פגישת ייעוץ צרו קשר עוד היום: 08-6194166.