להצעת מחיר התקשרו
086194166
תפריט

עוד במגזין

כל סוגי העץ לבניית פרגולה

פרגולה נחשבת לפתרון הצללה מתקדם ואיכותי אשר תורם לעיצוב ולמראה ייחודי של החצר או המרפסת. האקלים בישראל מאפשר לנו לנצל את הגינה ו/או המרפסת לאורך רוב ימות השנה. 

מדוע פרגולה מעץ עדיפה לעומת פרגולה מאלומיניום?

פרגולות הן אחד הפריטים שמומלץ להוסיף לכל גינה, חצר או מרפסת. בחירה בהתקנת פרגולה, לכן, מהווה נקודת פתיחה אידיאלית בדרך לשיפור הנוחות של בני הבית, שדרוג איכות החיים שלהם (למשל, הגנה בפני קרני השמש( וכן העלאת קרנו של המבנה כולו מבחינה אסתטית. אלא שתחום הפרגולות נחשב כיום לפורה במיוחד, עם מגוון רחב של סגנונות, עיצובים וחומרי גלם. המאמר הנוכחי מתייחס ליתרונות המגוונים של פרגולות עץ ביחס לאלה העשויות מאלומיניום.

בניית פרגולה ודק לחצר

שדרוג החצר באופן פשוט בלי לשבור חסכונות

פרגולה מעץ הפיתרון היעיל והזול למציאת מזור מהשמש, לא משנה אם חורף או קיץ פרגולה בגינה זה פשוט שדרוג מדהים שגם מעלה את ערך הנכס ויוצר אוויר מדהימה.

פרגולה מעץ

הגיעה הזמן שגם לכם תהיה פרגולה בחצר מעץ

לאחרונה אנחנו רואים יותר ויותר פרגולות מעץ. למען האמת פרגולות עץ קיימות כבר המון שנים רק שמתחילת הדרך הן נמצאו בעיקר בשטחים ציבוריים, בשנים האחרונות ישנה מגמה מתחזקת "המכניסה" את הפרגולות לבתים שלנו ולא רק לבתים פרטיים. כיום ניתן לראות המון פרגולות עץ על גגות של בנייני דירות ואף במרפסות.

בחירה נכונה של פרגולה לבית או למשרד

בשנים האחרונות הקמה של פרגולה בבית או במשרד הפכה לעניין נפוץ שרבים בוחרים לבצע. בעזרת הקמה של פרגולה יכול בעל הדירה, או בעל המשרד לצורך העניין, ליהנות מיתרונות רבים כמו הגנה מפני שמש חזקה, רוחות, גשמים עזים וכדומה ובנוסף, ליהנות ממראה אסטטי ונעים יותר של המקום כולו.

מה צריך לדעת לפני שבונים פרגולה מעץ?

פרגולה היא מבנה פתוח ללא קירות ובעל גג אשר נועד להגן מפני השמש החמה או גשם ומהווה כסגירה של שטח מסוים ועוזרות להגדיל את שטח הבית. עם פרגולה בביתכם תוכלו ליהנות מהמרפסת או מהגינה לכל אורך ימות השנה.

פרגולה מעץ

הגיעה הזמן שגם לכם תהיה פרגולה בחצר מעץ

לאחרונה אנחנו רואים יותר ויותר פרגולות מעץ. למען האמת פרגולות עץ קיימות כבר המון שנים רק שמתחילת הדרך הן נמצאו בעיקר בשטחים ציבוריים, בשנים האחרונות ישנה מגמה מתחזקת "המכניסה" את הפרגולות לבתים שלנו ולא רק לבתים פרטיים. כיום ניתן לראות המון פרגולות עץ על גגות של בנייני דירות ואף במרפסות.

פרגולה מעץ

אנו תמיד רוצים את הטוב ביותר עבורנו ושואפים לכך, ומנסים ליצור לעצמנו סביבת מחייה נוחה, יפה ופרקטית. לכן כאשר אנו קונים, בונים או משפצים בית, אנחנו עושים את כל המאמצים כדי להפוך אותו לבית שהוא לא רק מבנה עשוי מלבנים ומלט או עץ, אלא הוא העתק מדויק של מי שאנחנו. זו גם הסיבה שאנחנו רוצים את העיצובים הטובים ביותר עבור הסביבה בה אנו גרים או אמורים לגור בה.


עיצוב פרגולה מעץ הוא המגמה החדשה והחמה בתחום עיצוב החוץ. פרגולה היא בעצם מבנה אדריכלי בנוי העוזר לנו להתמודד עם מזג האוויר. כידוע לכולם במדינה שלנו אנחנו חייבים להתנהג בצורה מסוימת, אנו כמובן מדברים על השמש הקופחת שמאיימת עלינו מכל כך הרבה בחינות. אחת מהדרכים היותר פופולאריות ומוצלחות להתמודד עם השמש היא כמובן לבנות פרגולה שתגן עלינו מפניה.
צל הוא משהו שאנו למדים להעריך עם השנים, ככל שאנו בוגרים יותר אנו מודעים יותר ויותר לבעיות הכרוכות בכך שאין לנו צל כגון חשיפה מרובה לקרני השמש, כמו לשבת עם עיניים חצי עצומות כשהשמש חודרת לנו לעיניים. העניין הופך לבעייתי יותר כאשר ברשותנו גינה ואנו רוצים לנצל אותה וליהנות ממנה כמה שיותר. הדרך הפשוטה לעשות זאת היא על ידי התקנת פרגולה מעץ.
השימוש בעץ לבניית פרגולה טומנת בחובה את כל ההיתרונות של שימוש בבניה קלה שהם: העץ הוא כידוע חומר גלם המשמש את בני האדם אלפי שנים ולא סתם, העץ הוא חומר עמיד, זמין וקל לעבודה ובנוסף הוא מעניק לנו מראה חם, ביתי ומזמין, בניגוד לחומרים אחרים המשדרים קור וריחוק. השימוש בעץ גם משתלב היטב עם המגמה המתחזקת של שימור הסביבה וחשיבה ירוקה יותר, העץ חוסך ייצור של חומרים שהרי הוא קיים בטבע וגם מבחינה ויזואלית ושומר על קו אחיד עם הצמחייה הקיימת בחוץ.
תכנון נכון ומקצועי של פרגולה מעץ יכול למעשה להוסיף עוד חדר לבית. הפרגולה מגינה עלינו לא רק מקרני השמש אלא גם מפני רוח וגשם שלצערנו אין הרבה ממנו בארץ, כך שאנו יכולים לבלות במשך שעות עם המשפחה או חברים מחוץ לבית בין אם מדובר בחצר, גג או מרפסת. כיום יותר ויותר אנשים "סוגרים" צד אחד או יותר של הפרגולה וזה יוצר חדר הלכה למעשה.
בניגוד לסברה הקיימת תחזוקה של פרגולה מעץ היא קלה וזולה, זאת בהנחה שאת הפרגולה התרכיב או התקין איש מקצוע, צביעה של העץ בחומר מיוחד אחת לתקופה (משתנה לפי סוג העץ) וזה כל הסיפור.
מומלץ וחשוב להיעזר בשרותיו של איש מקצוע בבואנו להתקין פרגולת עץ.