צרו קשר עכשיו בטלפון: 073-741-0826 או 08-6194166
תפריט

עיצובים בעץ

באמצעות עיצובים מעץ תוכלו ליצור את הרהיטים אותם תמיד רציתם. כיום עיצובים בעץ הוא תחום שמתפתח בקצב מהיר מאחר ואותם עיצובים תופסים מקום של כבוד בלא מעט בתים. עיצובים בעץ מכילים מספר יתרונות שאותם רבים מהאנשים מנצלים:


צרו קשר לתיאום פגישת ייעוץ
שם מלא
טלפון
דוא"ל
הערות

מחיר

 

עיצובים מעץ אשר מותאמים באופן אישי אולי יהיה מעט יקר יותר מהעיצוב התעשייתי וזה מאחר שהוא ייחודי ומיוצר באופן אישי ללקוח. עיצובים בעץ הפכו להיות פופולאריים יותר ויותר במשך השנים האחרונות וניתן לראות בלא מעט בתים עיצובים מעץ.


עיצוב


לכל אחד מאיתנו יש טעם ובגנון שונה, העיצוב התעשייתי כמעט תמיד אינו קולע לטעמנו לטעם שלנו ואנו נאלצים לרכוש מוצר מתוך צורך והעיצוב הופך להיות משני בעת הרכישה. עיצוב בעץ נותן פתרון אשר מתאים בדיוק לסיטואציות אלו, תוכלו לבחור את העיצוב שעושה לכם את זה והחלק הטוב ביותר - משום שזה עיצוב ייחודי שאתם בחרתם לאף אחד אחר לא יהיה את אותו עיצוב, כך שהרהיט שלכם הולך להיות ייחודי.

מוצרים שונים


כאמור, עיצובים מעץ התפתח במשך השנים וכיום ניתן ליצור עיצובים לכל רהיט. בין המוצרים שאותם אנו מעצבים ניתן למנות מחסנים, ארונות, גלריות, פרגולות, נדנדות, חדרים ואף בתים. תוכלו להגיע אלינו לפגישת ייעוץ על מנת שנבדוק איך ניתן ליצור את העיצוב בו אתם מעוניינים.

התחום של עיצובים מעץ נמצא בהתפתחות מתמדת והראייה לכך היא האנשים הרבים שפונים לחברות עיצוב בעץ על מנת שיעצבו להם רהיטים, בתים וכדומה. אם גם אם אתם מעוניינים בעיצוב איכותי כדאי שתפנו לחברה אשר עושה עיצובים בעץ לאחר סקר מעמיק על מנת שלא תחווה מפח נפש.

ל-ע.ב. מסחר בעץ יש ניסיון רב בנוגע לתחום עיצובים מעץ. אנחנו עושים עבודות מעוצבות לפי בקשת הלקוח. הצוות שלנו עושה את העבודה באופן המהיר, השירותי והאדיב ביותר. צרו איתנו קשר כדי לקבוע פגישת ייעוץ ונעזור ליצור מוצרים מעוצבים מעץ בזמן הקצר ביותר.