להצעת מחיר התקשרו
086194166
תפריט

עוד במגזין

נדנדת לגינה לא רק לילדים

נדנדה לגינה כחומר למחשבה

נדנדת לגינה היא דבר נהדר גם עבור הילדים וגם עבור המבוגרים. בזמן קצר ובהשקעה קטנה אפשר להרוויח מחדש את המשפחתיות ולהיות כל המשפחה ביחד ולא מול הטלוויזיה.

5 טיפים לשדרוג הגינה

במאמר הבא תמצאו 5 טיפים שיעזרו לכם לבחור את העיצוב המושלם לשדרוג הגינה, בעיקר בעזרת שילוב עבודות עץ איכותיות. כנסו למידע נוסף >>

כיצד לטפל נכון בעץ חדש?

ללא טיפול נכון בעץ החדש שברשותכם ייווצרו סדקים ובקעים בשל השינויים שחלים במזג האוויר, והעץ יתכווץ או יתרחב, מאחר וכאשר העץ נרטב הוא סופג מים ומתרחב, אולם כאשר השמש יוצאת וקופחת, העץ מתייבש ומתכווץ.

אילו צבעים מתאימים לעץ ואיך ניתן לחדש עץ?

 מהם הצבעים המתאימים לעץ?  

 

נדנדת לגינה לא רק לילדים

נדנדה לגינה כחומר למחשבה

נדנדת לגינה היא דבר נהדר גם עבור הילדים וגם עבור המבוגרים. בזמן קצר ובהשקעה קטנה אפשר להרוויח מחדש את המשפחתיות ולהיות כל המשפחה ביחד ולא מול הטלוויזיה.

 

נדנדת לגינה לא רק לילדים

העץ, כחומר גלם, הופך להיות יותר ויותר דומיננטי בחיינו. בבניה של בתים מעץ, ריהוט פנים וחוץ מעץ, פרגולות עץ, דקים ועוד. נדנדות מעץ הן טרנד חדש בתחום ריהוט הגן. הנדנדה לגינה היא לא רק משחק עבור הילדים, היא גם פינת ישיבה עבורנו המבוגרים וכמובן יופי של "מדורת השבט" החדשה שתהיה תחליף ראוי לטלוויזיה.

 

כאשר אנחנו מדברים על נדנדה לגינה, התמונה הראשונה שעולה לנו היא ילדים משחקים. אז נכון נדנדות עץ הן עדיין מקום נהדר לילדים לשחק בו או איתה. אבל גם לנו המבוגרים נדנוד איטי על הנדנדה בסוף היום יכול להיות יופי של מפלט או מקום טוב לעשות בו סדר במחשבות.

 

אם כבר החלטתם לבנות או לקנות נדנדת עץ לגינה יש מספר דברים שצריך לבדוק ולחשוב עליהם מראש.

הנדנדה יכולה להיות מרכז של אזור משחקים ושעשועים לילדים, על הקורה אפשר לתלות דברים נוספים שיהוו מקור משחק לילדים כמו: חבל טיפוס, נדנדה קטנה נוספת, סולם שלבים ועוד ככל העולה על הדמיון. נדנדת עץ לגינה

 

העובדה שבחצר הבית יש נדנדת עץ תעזור לכם להזיז את הילדים מהמחשב או מהטלוויזיה ולהוציא אותם החוצה. המשחק בחצר בכלל ובנדנדה בפרט, עוזר לפתח את הדמיון והיצירתיות של הילדים ומעודד אותם לעסוק בפעילות גופנית, דבר שהילדים של ימינו עוסקים בו פחות ופחות.

 

כאשר אתם בונים או קונים נדנדת עץ לגינה, רצוי להעזר באיש מקצוע, יש למדוד את השטח הו אתם מתכוונים להציב את הנדנדה, צריך לקחת גם בחשבון את ההיקף שתתפוס הנדנדה כאשר מתנדנדים עליה כדי להשאיר מספיק מקום להסתובב ליד הנדנדה גם כאשר מתנדנדים עליה.

 

אפשר לבנות נדנדת עץ בכמה צורות. עם מושב אחד בצורה שמזכירה ספסל ארוך, בצורה כזאת אפשר לשבת כל המשפחה על הנדנדה ולהתנדנד בצוותא.

אפשר לתלות מספר נדנדות יחיד על הקורה ובכך לתת אפשרות למספר ילדים להתנדנד באותו הזמן.

מחקרים מדעים מוכיחים כי תנועת הנדנוד מרגיעה ילדים עם עודף מרץ ולכן כמה דקות נדנוד יכולות בהחלט לעזור להרגעות לקראת סוף היום.

 

ישנם מספר דברים שאסור לשכוח כאשר אתם מזמינים נדנדה לגינה. יש להתייעץ עם איש מקצוע לאחר שראה את המקום אליו אתם מייעדים את הנדנדה. יש לבחון את גודל השטח ולפיו להחליט על גודל הנדנדה. סוג העץ ממנו תבנה הנדנדה וכמובן תו תקן יעזור לנו לשמור על שלומם של ילדינו ועל שלומינו, המבוגרים. נדנדה לגינה מעץ

 

כמובן שכמו כל מוצרי העץ, גם את הנדנדה עלינו לתחזק. אמנם לא מדובר בהשקעה כספית גבוהה או מאמץ פיזי, אבל עלינו לדאוג לעץ פעם בשנה לצבוע אותו בחומר מיוחד שיגן על העץ מפני פגעי מזג האוויר, רטיבות, עובש ומזיקים.

 

אם נקפיד על כל הדברים הנ"ל הרי מובטחת לנו הנאה גדולה למשך תקופה ארוכה.