להצעת מחיר התקשרו
086194166
תפריט

עוד במגזין

מחסן מעץ לגינה שלכם

תתחדשו

לכל מי שיש גינה או אפילו מרפסת גדולה או גג רחב ידיים, יודע ומכיר בחשיבותו של מחסן. המקום האידיאלי לאחסון כל, אבל כל, הדברים ששוכבים להם על הדשא או הדק וזה כולל כלי עבודה, משחקים וצעצועים של הילדים וגם שלכם. הפתרון האידיאלי הוא מחסן מעץ.

מחסן מעץ - איך תכינו אותו היטב לחורף?

מחסנים מעץ נחשבים לפתרון האחסון המתקדם, הנוח והיפה ביותר לחצר, הם משתלבים היטב בגינה ומתאימים גם למרפסות. את המחסן מתכננים ומייצרים מעצים חזקים ועמידים המותאמים למזג האוויר ולאקלים הישראלי.   

מחסן גינה מעץ – סדר עולמי חדש או הסוף לבלגן בחצר

ההתלבטות של בעלי הגינות והחצרות

המאמר הבא מיועד בעיקר לבעלי החצרות. מי מאתנו לא מצא עצמו לפחות פעם בשבוע, עומד עם מבט מיואש, מסתכל על החצר ומחפש את "התמונה" שהייתה לו בראש לפני המעבר לבית פרטי. אז לא, אי אפשר לראות את הדשא הירוק שהשקעת בו הרבה זמן וכסף, בצד ימין הצעצועים של הבנות, בצד שמאל כדור רגל ושער נייד ובאמצע המחצלת פרוסה ומזכירה לך את הערב הרומנטי של שלשום.

מחסן מעץ - הדרך הכי טובה לאחסון חפצים יעיל וזול

כאשר רוצים למצוא דרך יעילה נוחה וזולה לאחסן חפצים שונים, כדאי מאוד לקחת בחשבון מחסן מעץ. פתרון זה, שיכול לשמש כמענה לצרכי אחסון מגוונים ביותר הינו בעל יתרונות חשובים מאוד, שכדאי להכיר.

אילו כלים ניתן לרכוש בחנות כלי עבודה לצורך בנייה בעץ?

בנייה בעץ נחשבת בנייה אקולוגית ולכן רבים מחפשים חנות כלי עבודה למטרת רכישת כלים לעבודה עם עץ. מהם כלי העבודה הפופולאריים? כנסו!

מחסן גינה מעץ – סדר עולמי חדש או הסוף לבלגן בחצר

ההתלבטות של בעלי הגינות והחצרות

המאמר הבא מיועד בעיקר לבעלי החצרות. מי מאתנו לא מצא עצמו לפחות פעם בשבוע, עומד עם מבט מיואש, מסתכל על החצר ומחפש את "התמונה" שהייתה לו בראש לפני המעבר לבית פרטי. אז לא, אי אפשר לראות את הדשא הירוק שהשקעת בו הרבה זמן וכסף, בצד ימין הצעצועים של הבנות, בצד שמאל כדור רגל ושער נייד ובאמצע המחצלת פרוסה ומזכירה לך את הערב הרומנטי של שלשום.

 

מחסן גינה מעץ – סדר עולמי חדש או הסוף לבלגן בחצר

לבעיה המוכרת הזאת יש מספר פתרונות. הקל, היעיל, המהיר והזול יחסית הוא - מחסן עץ.

לאחרונה ניתן לראות יותר ויותר מחסני עץ בגינות פרטיות ואף בשטחים ציבוריים. הסיבות לכך רבות ואנו נציין, הפעם, רק כמה מהן.

העץ כחומר גלם ידוע כחומר חזק ועמיד אך יחד עם זאת גמיש וקל לעבוד איתו. מחסן גינה מעץמשתלב בצורה מושלמת בנוף הסביבתי של הגינה, כידוע מדובר בחומר גלם שבא מהטבע ולכן מתאים לסביבה החיצונית הן מבחינה ויזואלית והן רעיונית. מחסן עץ ברוב המקרים נבנה בצורת בית עץ קטן ומוסיף המון לגינה או לחצר ולמעשה יכול בקלות לשמש כרהיט גן יפה ושימושי. 

מחסן עץ לגינה

מחסן גינה מעץ יהווה מקום אחסון ושמירה מושלם לכל כלי העבודה העוזרים לנו לשמור על החצר יפה ומסודרת. בין אם מדובר במגרפה, מעדר ואפילו מכסחת דשא. הכל תלוי כמובן בגודל של מחסן העץ אותו אתם מתכננים. אך לא רק כלי העבודה הגדולים יכולים וצריכים להיות במחסן, גם למזמרות ולשאר כלי העבודה הקטנים יותר יש מקום. מכיוון שמדובר במחסן עץ הרי אתם יכולים לפי הצורך או חידוש מלאי כלי העבודה להוסיף מדפים או מתלים על הקירות הפנימיים של מחסן העץ שלכם. היתרונות הרבים של העץ כחומר עבודה עוזרים לנו להפוך את מחסני העץ שלנו לדינמיים לגמרי, שהרי הוספה והורדה של מדפים או מתלים נעשית בקלות ובמהירות.

 

יתרון נוסף ובולט של בניית מחסן עץ לגינה, הוא, עמידות של העץ מול נזקי מזג אוויר או חלילה אש.

בעזרת טיפול נכון ושימוש בחומרים הנכונים מובטחת לנו עמידות חזקה יותר של מחסם מעץ לעומת מחסני גינה מחומרים אחרים. הנושא זה מומלץ כמובן לקבל חוות דעת מאיש מקצוע, אך ידוע כי ציפוי, של מחסן העץ פעם בשנה עם החומר הנכון, הופך את המחסן לעמיד במים כך שכל מה הנשמר בתוכו אכן נשמר כמו שצריך.

 

לפני שמתחילים לבנות מחסני עץ , העץ עובר טיפול מיוחד הנקרא – אימפרגנציה- בתהליך חד פעמי זה, מספיגים לעץ חומר נוזלי המעקב בעירה והופך את העץ לעמיד מפני רטיבות, יובש, ריקבון ומזיקים שונים לאורך שנים. בנוסף מומלץ פעם בשנה לצבוע את מחסן העץ בחומר מיוחד ולא יקר על מנת לשמור על איטום מוחלט מפני מים.

העובדה שהמחסן החדש שלכם עשוי מעץ עוזרת לרתום את הילדים לעזרה בסידור החצר.

עבור הילדים, מחסן עץ נראה כמו בית עץ לכל דבר ובעזרת מעט דמיון נותנים לילדים את הכבוד והאחריות להיות אחראים לסדר של החצר, כך בסוף כל יום הם יסדרו בעצמם את הצעצועים שלהם בחזרה למחסן. מחסני עץ

 

מחסן גינה מעץ כשמו כן הוא, עוזר לנו לאחסן דברים גדולים לפי עונות. הבריכה המתנפחת תשמר היטב בתוך המחסן בתקופת החורף, כך שנוכל להשתמש בה יותר מעונה אחת. תנור הגז שמחמם אותנו בחורף אך בקיץ אין איפה לשים אותו, יעביר בנעימים את הקיץ במחסן העץ ויהיה מוכן להפעלה כאשר מתחיל להתקרר.

 

לסיכום, בניית מחסן גינה מעץ זה עניין פשוט מאוד, יעיל מאוד ויכול להפוך את החיים לקלים יותר.

 

 

הקיר החיצוני, מלוג 33 {ולא 19 של רוב מחסני היבוא} עם קורות 50*75כל 60 ס"מ,

הגג משינגלס על פלטות OSB ויריעה ביטומנית +חיזוק 50*100,

כמו כן,צביעה חיצונית של כל המחסן +

דלת  מפרופיל 40 מתכת , כולל משקוף ממתכת ,העץ מושחל בפנים

כולל נעילה של צילנדר וידית.

המבנה מחזיק זמן רב ,ללא בעיה בשמש שלנו,

המראה שלו מדהים ומאוד מרשים.

על כך יש לנו  לא מעט לקוחות אשר יעידו

מחסן כולל הובלה והרכבה בין חדרה לגדרה בקומת קרקע לגודל 2*2.5 גובה 2.05  8600 כולל מע"מ

לגודל 2*3  9230 ₪ כולל מע"מ

ניתן בקלות ובעלות נמוכה להסב זאת למשרד או חדר