צרו קשר עכשיו בטלפון: 073-741-0826 או 08-6194166
תפריט

טיפים שימושיים

מדוע עצים נסדקים ומתעוותים עם הזמן

תעשיית העץ כיום במבט לאחור ניתן לומר כי רק גדלה והתפתחה, נראה כי תחום העבודה ועשייה בעץ לא גווע מעולם. ואף להיפך החידושים והשיכלולים בתחום רק גדלים ומתפתחים, המדע והחדשנות מעניקה מגוון אפשרויות נוחות לעבודה ועיצוב בעץ וכל שניתן לעשות הוא להמשיך בקצב.

7 צעדים שיעזרו לכם לשקם עץ

לרבים מאיתנו יש בבית רהיטי עץ ישנים שצורתם נפגמה והתיישנה ולמרות זאת מסרבים להיפטר מהחפץ הזה. אפשר להבין אותם! אנשים רבים טוענים כי רהיטי העץ הישנים של פעם יש בהם משהו שמשתבח עם השנים, סוג של רומן שלא יכול להסתיים. אולם מה לעשות והשנים עושות את שלהן והמראה החדש משהו נפגם. במאמר זה תוכלו למצוא מספר טכניקות שיעזרו ל...

5 דברים שניתן לעשות באמצעות עץ ממוחזר

עבודה בעץ היא אחד המקצועות העתיקים ביותר של המין האנושי שראשיתה אלפי שנים. ולמה לא? הרי עץ מצוי בשפע, זול וקל לעבוד איתו שלא לדבר על העובדה שזהו משאב מתחדש. בין אם צוות הורס מחסן ישן או כורת עצים מתים ישנים בשכונה, רוב הסיכויים הם שיש כמה עצים עודפים ששוכבים ממש מעבר לפינה שתוכלו למחזר ולהשתמש בו.

עץ מלא מול עץ מהונדס

ישנם סוגים רבים של עצים ולהם סימני היכר ייחודיים ממש כמו שלנו יש טביעות אצבעות. בעבר העבודה בעץ הייתה טבעית, מונוטונית ופחות מתקדמת בעוד שבעידן הטכנולוגי היום קיימים מבחר ענק של סוגי עצים בשלל צבעים שלא היו בעבר, ישנם הבדלים רבים בין אחד לאחד ובין היתר הם אלה:

בניית בית עץ על פי צרכים

בניית בית עץ היא מלאכת יצירה, תעסוקה ואומנות של ממש. בניית בית עץ אינה שונה מבעבר, אולם כיום ניתן למצוא וליצור בית באיכויות של עץ מבעבר הן מבחינת צבע העץ והן מבחינת איכות העץ שאינו נלקח סתם כך מהרחוב למלאכת הבנייה אלא במקום מסודר המתמחה בעצים על סוגיו השונים. בע.ב מסחר בעץ יספקו לכם את החומר גלם האיכותי ביותר וייעצו לכם בצורה מקצועית עם ליווי אישי ומספק לכל הדעות.

מדוע נוצר עם הזמן שברים, סדקים ובלאי בעץ?

שאלת המיליון דולר בתחום עבודה בעץ! כל סודות המקצוע במאמר זה.

מבנה מעץ

אין ספק כי תחום בניית עץ התפתח באופן ניכר בישראל של שנות ה-2000. אנו בחברת ע.ב מסחר בעץ מסייעים במהלך כל תהליך התקנה ובניית מבנה מעץ.

בניית דקים מעץ לגינה

בניית דקים מעץ הינו תחום אשר הופך נפוץ יותר ויותר בישראל. הסיבות לכך רבות ומגוונות. בניית דק עץ לגינה מעניקה לבית חזות כפרית נוסטלגית וחמה. מלבד ההיבט העיצובי / דקורטיבי, בניית דקים מעץ טומנת בחובה אינספור תועלות פונקציונאלית באספקטים שונים. היא מתאימה לעיצוב ולשימוש גם בגינות בית וגם לבתי עסק, בעיקר עבור אלו אשר משמשים להארחה או בילוי. ע. ב מסחר בעץ מתמחה בבניית דקים לגינה ומספקת ללקוחותיה דקים מעץ מובילים ואיכותיים כדוגמת דק איפאה המפורסם, אשר ידוע בעמידותו בפני משקל כבד ובפני תנאי מזג אוויר קיצוניים.