צרו קשר עכשיו בטלפון: 073-741-0826 או 08-6194166
תפריט

בניית גלריה מעץ

מה חשוב לבדוק לפני שלוקחים חברה לבניית גלריה?

בניית גלריה נעשית בדרך כלל בדירות גדולות כשאר המשפחה מעוניינת בהוספת חדר עבודה, סטודיו וכדומה. בניית גלריה מתאימה לבתים שגובהם הוא כארבעה מטרים. בניית רצפת גלריה בדירה קטנה אינה אפשרית וכדאי לוותר על הרעיון. בניית גלריה או רצפת גלריה מחייבת עמידה בתקני בטיחות וחשוב לשים דגש גם על נוחות. לכן יש צורך בתכנון מפורט. לאחר בניית גלריה וכמובן רצפת גלריה לעתים יש צורך בשיפוצים הכוללים: הוספת חלונות, דלת, צביעה מיזוג אוויר במידת הצורך וכמובן חשמל ומים. גלריה היא מבנה עדין ולכן אין צורך בקונסטרוקציה מאסיבית ולכן יכולה להיבנות גם מעץ. את המדרגות אפשר לבנות גם כן מעץ . כאשר נבנה המשטח החדש יוצרים רצפת גלריה.


צרו קשר לתיאום פגישת ייעוץ
שם מלא
טלפון
דוא"ל
הערות

מה חשוב לבדוק לפני שלוקחים חברה לבניית גלריה?

בטיחות - כאשר מתכננים בניית גלריה או רצפת גלריה בטיחות הוא הדבר החשוב ביותר שיש לשים אליו לב. יש להביא מפקחים שיפקחו על העבודה של בניית הגלריה ויבדקו אם יש ליקויים. עבודה לא מקצועית עלולה לגרום לנזק לבית עצמו ולאנשים.

המלצות:

כמו בכל תחום גן בתחום של בניית גלריה / רצפת גלריה כדאי ואף מומלץ לקבל המלצות על החברות שיש כיום בשוק. המלצות אלו יסננו לכם את החברות הפחות מקצועיות כך שתישארו רק עם המומחים האמיתיים. תוכלו לדבר עם מכרים שלכם עמו בני משפחה וחברים ולהתייעץ עם מי שבנה לאחרונה גלריה. גם באינטרנט תוכלו לשאול ולהתייעץ - יש מגוון רחב של אתרים העוסקים בעיצובי עץ ושם תוכלו לשאול על חברות כאלו ואחרות, תוכלו להתייעץ על עיצוב הגלריה ועוד.

עלות:

במידה והגדרתם תקציב מראש ואתם לא מתכוונים לחרוג ממנו, לעתים תצטרכו להתפשר. התפשרות זו יכול לעלות לכם בעבודה לא מקצועית שתתבצע בביתכם. בקשו הצעות מחיר מכמה וכמה חברות לפני שאתם בוחרים בחברה מסוימת, בדקו עבודות שלהם, בדקו אם הם עובדים לפי תקני בטיחות והחליטו אם זו החברה אותה תשכרו לבנות גלריה.

ע.ב. מסחר בעץ היא מומחית בתחום בניית גלריה / רצפת גלריה. לחברה יש ניסיון רב והיא פועלת לפי תקני בטיחות.
כדי לקבוע פגישת ייעוץ התקשרו עכשיו: 08-6194166.